Приймальне відділення
Консультативна поліклініка

Що у нас нового?

Дуже радіємо, що продовжується дружня співпраця нашої лікарні із нашими добрими партнерами упродовж останніх трьох років – Благодійним фондом “Свічадо” та Українською Біржею Благодійності – сьогодні ми отримали безкоштовно сучасні прилади для надання спеціалізованої допомоги важкохворим новонародженим дітям м. Маріуполь та приміськіх сільськіх районів, розташованих навколо нашого міста, у вигляді пульсоксиметру та аспіратору змісту верхніх дихальних шляхів, таким чином збільшив кількість необхідної апаратури палати інтенсивної терапії.

Це дійсно підтримка та реальна допомога небайдужих людей, для яких немає та не може бути чужих дітей, особливо тоді, коли це стосується питань, пов’язаних зі здоров’ям покоління, яке зростає.
Висловлюємо нашу щиру подяку нашим добрим та надійним партнерам: Благодійному фонду “Свічадо” в особі його директора Я.В. Ярославського та менеджера Андрія Пилипчука, Українській Біржі Благодійності в особі її директорки Ірини Гуцал! Сподіваємося на подальшi дружнi й плідні відносини!

Догори