Приймальне відділення
Консультативна поліклініка

Про лікарню

Вітаємо Вас на сайті найстарішої лікарні міста Маріуполя!

Восени 1897року в окремій спеціалізовану будівлю (зараз тут розташовані відділення дитячої хірургії, травматології та інтенсивної терапії) переїхала міська лікарня, яка була відкрита в місті в 1874 році.
1 січня 2013 року лікарня була перейменована в “Маріупольське Територіальне медичне об’єднання здоров’я дитини та жінки”.
Лікарня являється найбільшим спеціалізованим лікувальним закладом півдня Донецької області для надання медичної допомоги дітям та жінкам.
В жіночій консультації можна отримати професійну консультативну, діагностичну та лікувальну допомогу на сучасному рівні. Також весь час вагітності Ви будете під надійним наглядом наших гінекологів та акушерок.
Завдання лікарні:
Діти з народження до 18 років можуть отримати спеціалізовану планову та екстрену цілодобову допомогу в 10 відділеннях лікарні.
Консультативно – діагностична поліклініка забезпечує вторинну (спеціалізовану) амбулаторну допомогу дитячому населенню міста Маріуполя та прилеглих районів. Поліклініка розрахована на 400 відвідувань в день.
149 лікарів та 309 медичних сестер лікарні постійно підвищують свій професійний рівень та впроваджують новітні методі діагностики та лікування для забезпечення найшвидшого одужання пацієнтів.
Також лікарня являється базою для навчання студентів Донецького Національного медичного університету та лікарів – інтернів.

Останні новини

COVID-19

Під час пандемії збільшуеться потреба в засобах індівідуального захисту та в антисептиках. Добре, коли є

Читати далі »
Догори