Приймальне відділення
Консультативна поліклініка

Рентгенологічне відділення

  • Рентгенологічне відділення
  • Рентгенологічне відділення
  • Рентгенологічне відділення

Рентгенологічне відділення

Рентгенологічне обстеження в рентгенологічному відділенні КНП “Маріупольське територіальне медичне об’єднання здоров’я дитини та жінки” – це цифровий, високоефективний, інформативний та доступний метод обстеження для діагностики захворювань та їх профілактики, а також контролю ефективності лікування.

Рентгендіагностичні кабінети оснащенні сучасними стаціонарними та мобільними рентгеноскопічними і рентгенографічними системами виробництва Іспаніі і Японіі. Унікальні роботизовані системи дозволяють проводити дослідження дітям різного віку та їх батькам, а також дітям з особливостями розвитку з максимальним комфортом. Завдяки високої технологічності скорочується час дослідження, пацієнт отримує точний діагноз при мінімальному променевому навантаженні.

Ми пропонуємо багатопрофільне обстеження органів дихальної системі, черевної порожнини, черепа, опорнорухового апарату з якісним укладанням лікаря — рентгенолога, зі збереженням цифрового зображення на різних носіях для зручності в подальшому лікуванні або консультації.

Лікарі рентгенологічного відділення

Гуров Ігор Валентинович

Зав. рентгенологічним відділенням
Лікар рентгенолог вищої категорії

Кобзар Ірина Вікторівна

Лікар рентгенолог 1-ї категорії
Догори