Приймальне відділення
Консультативна поліклініка

Анестезіологічне відділення

  • Анестезіологічне відділення
  • Анестезіологічне відділення
Лікарі відділення анестезіології володіють різноманітними техніками анестезіологічного забезпечення:
  • Внутрішньовенна анестезія;
  • Інгаляційна анестезія;
  • Анестезія з допоміжною штучною вентиляцією легень;
  • Спінальна анестезія;
  • Провідникова анестезія;
  • Епідуральна анестезія;
  • Катетерізація центральних судин: яремної вени, підключичної вени, стегнової вени. На данний час в відділенні анестезіології активно впроваджується: сакральна анестезія, епідуральне знеболення після оперативних втручань.

Анестезіологічне відділення

Відділення анестезіології було організовано в лікарні у квітні 1970 р. У зв’язку з розширенням обсягу і тривалості операцій виникла необхідність в фахівцях, які змогли б підготувати хворого до операції, провести знеболення і забезпечити швидке одужання.


Протягом перших 10 років анестезіологи та медичні сестри анестезистки проводили анестезію дорослим пацієнтам, займалися переливанням крові, проводили інтенсивну терапію хворим після операцій, а також хворим в терапевтичному, пульмонологічному, неврологічному відділеннях, реанімували новонароджених.


У 1981 році дорослі хірургічні відділення були перепрофільовані в дитячі. Діти є пацієнтами з особливо високим ступенем ризику. Захист таких хворих від операційної травми, корекція і підтримання їх життєвих функцій – одна з найбільш складних завдань для анестезіолога.
На даний час наш колектив проводить анестезіологічне забезпечення та супровід операцій в пологовому, гінекологічному, дитячих хірургічному, травматологічному,офтальмологічному відділеннях.
Усі діагностичні та лікувальні маніпуляції, які можуть викликати больовий синдром та потребують контролю життєво-важливих функцій, супроводжуються анестезіологічною бригадою.
Лікарі і медичні сестри постійно вдосконалюють свої знання та вміння, відвідують різноманітні конференції, симпозіуми, семінари та тренінги.
Усі лікарі відділення анестезіології є дійсними членами «Асоціації анестезіологів України».
Відділення анестезіології є базою для підготовки лікарів інтернів за спеціальностями: «Дитяча анестезіологія» та «Анестезіологія».

Лікарі анестезійного відділення

Крамаренко Євген Анатолійович

Зав. Анестезіологічним відділення
Лікар анестезіолог вищої категорії

Грицунов Антон Володимирович

Лікар анестезіолог

Панченко Олександр Олегович

Лікар анестезіолог

Чекарєв Юрій Олександрович

Лікар анестезіолог вищої категорії

Колодинська Анастасія Леонідівна

Лікар анестезіолог
Догори